Täna telekas

Lühidalt tänasest saatest: me testime alustuseks ligipääsu EMTi parkimissüsteemile kõnetuvastuse kaudu (say your number, man!), mis tõsi küll ei ole veel avalikus kasutuses (ja isegi mitte avalikult testitav). Lisaks — Kaups ja Kaspar hindavad veebilehti ning Pets kommenteerib paljuküsitud teemad tasuta ja tasuga .com, .org, .net domeeninimedest. Tasuta kohtadest demome www.namezero.com, aga laias laastus soovitame lugeda enne tasuta nime hankimist läbi lugeda näiteks www.domainnamebuyersguide. Pets ise kasutab nimede registreerimiseks aadressi www.domaininfo.com.

Postitatud rubriiki Arhiiv, Tehnokratt!. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.

Üks kommentaar

  1. rummu11
    Lisatud 30. jaan. 2001 kell 16:17 | Püsiviide

    Olen leidnud väga soodsa koha uk2.net vaadake ka ja avaldage arvamust.

  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)