Hansapank kaasab kliendid hanza.neti arendamisse

#

Hmm, võiks vist lisada, et jälle üks meie hea idee idee on teoks tehtud (sedapuhku küll täiesti meist sõltumata, kui just välja arvata see, et me Tehnokrati pilootsaate tutvustamisel pakkusime mõtet kasutajate kaasamiseks netipanga arendamisse — soovitades omalt poolt küll lisaks võimalust ka kasutajatel tarvilikke jupikesi prototüüpida ;-)

Alates detsembrist kaasab Hansapank kliendid Internetipanga hanza.neti arendamisse, moodustades beeta-tiimi ehk hanza.neti aktiivsete kasutajate meeskonna. [….] “Kasutades ise püsivalt hanza.netti, teavad beeta-tiimi liikmed kõige paremini, milliseid teenuseid tuleks edasi arendada ja milliseid võimalusi juurde luua,” lausus Pruul.

Loe edasi microlink.ee alt.

Postitatud rubriiki Arhiiv, Kiika veebi!. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)