suhtleks oma eurosaadikuga

EFFi DeepLink blogist: EU Politicians Strikes Back Against Three Strikes. Sisuliselt on tegu ühe pisikese ent olulise täiendusega käimasoleva Europarlamendi kultuuriteemalise resolutsiooni punktile 22 (“Calls on the Commission and the Member States to provide the necessary resources to ensure that intellectual property rights are respected and protected;“):

22 a. kutsub komisjoni ja liikmesriike üles tunnustama Internetti kui kultuuri väljendusvormi ulatuslikku platvormi, teadmistele juurdepääsu platvormi ning Euroopa loovuses demokraatliku osalemise platvormi, ühendades põlvkondi infoühiskonna kaudu, ning seetõttu  kutsub komisjoni ja liikmesriike üles vältima meetmete võtmist, mis lähevad vastuollu inimõiguste ja kodanikuvabadustega, samuti proportsionaalsuse, tõhususe ja hoiatamise põhimõtetega, nagu näiteks Interneti-ühenduse katkestamine;

Kuigi pole otseselt siduv peaks olema kasutatav võitluses igasuguste imelike “3 rikkumist ja me lülitame su igaveseks internetist välja” skeemide vastu, mis mh Prantsusmaal juba teoksil.

KÜSIMUS: ma näen BoinBoing’ist, et 90 saadikut on olnud miskite probleemsete paranduste vastu. Kas keegi euro-veebis kompetente suudab mulle leida Eesti saadikute olemasolu-puudumise selles nimekirjas? Karl Sigfridi blogi kohaselt on hääletus juba see kolmap ehk 9. aprillil, kas me peaks kedagi kuhugi suunas veenma? Äärmiselt plass kui meie omad miskit imelikku pidi hääletaksid…

Postitatud rubriiki sahteldamata asjad. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.

6 Kommentaarid