OMG, LHC – NIMBY!

OMG, they’ve built a large hadron collider right in my backyard!


Punane nooleke tähistab kohta kus ma selle nädala elan (Saint-Genis-Pouilly, bussiliiklusest puutumata külakeses Ivar Tallo juures). Tegutsen aga pildilt õige veidi paremale jäävas Genfi kesklinnas (vt unitar.org).

Postitatud rubriiki Arhiiv. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
 • M.N.

  Genf soovivat saada Saue sõpruslinnaks, et omandada kogemusi barrikaadide ehitamise vallas.

  • Änton

   Mine siis CERNi nende arvutiruumi ka vaatama, neil peaks seal praeguseks juba 10 000+ protsessorit olema.

  • Peeter Marvet

   Jah, osa unitari seltskonnast tegutseb CERNis füüsiliselt, http://unosat.web.cern.ch/unosat – pidanuksin just Alainiga rääkima (ohoo, klikkides unostatis suvalise välislingi peale on kohe tema pilt) aga tal läheb miski miiting üle. Igastahes ma olen mõelnud just, et kuidas endale sinna miski ekskurss orgunnida…

  • M.N.

   Ja kui ei orgunni, loe AMi :) Kaido käis just eelmisel kuul CERNis… Tiiser läheb üles hiljemalt järgmise nädala alguses.

 • Viimane veerg

  Mina olen Peeter Marvet (pets@tehnokratt.net). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.