tehnokratis anton siniorg ja andrei korobeinik

Tänase krati teema noppisin Postimehe nupust Ema leidis lasteportaalis viited lastepornole. Nagu saates kommenteerib Mängukoopa loonud Anton Siniorg kipubki suhtlus käima pigem meedia kaudu, üksikud kontakti otsinud vanemad on teinud seda aidates parooli unustanud lapsi… Teine saatekülaline on rate.ee Andrei Korobeinik, meie jutt käib laiemalt (noorte) suhtluskeskkondade ümber. Lisalugemiseks pakuks mõned märksõnad minu del.icio.us’i lingikogust:

Kindlasti aga:

ps. Linti sai räägitud 73 minutit, eetriversioon (mis õhtul ka podcasti ilmub) lõigatud mõistagi 50 minuti peale. Aga kui kellelegi pakub huvi, siis täispikk lindistus on siin.

Postitatud rubriiki Arhiiv. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)