ev-do võrk eestis ja üks pikett

Tänase saate teemaks on Eesti Energia tütarfirma Televõrgu poolt 450Mhz alasse ehitatav CDMA EV-DO, räägime arendusjuhi Laur Lemendikuga nii konkursist, võrgust kui selle kasutamisest.

Saate alguses ei saa ma aga jätta viitamata ühele varasemale saatele, kus me rääkisime Igor Rõtoviga Äripäeva AP3.ee uudistesaidist… või õigupoolest ainult selle ülaservas olevast ilmatumasuurest bännerist. Muuhulgas sai arvatud, et selle vastu võiks lausa piketeerima minna. Nagu meil tavaks on see lubadus ka sõnadeks jäänud :-)

AGA seda ei saa öelda lätlaste kohta: 21. detsembril kella 13-13:40 on Riia linnas Dienas Bizness’i maja ette registeeritud üks piketas.

Mis siis muud, kui tuleb nüüd meeleavaldus pan-baltiliseks puhuda ja ka Tallinnas samal ajal ÄP maja ees plakatitega välja tulla. Linnavalitsuses registreerimiseks on tiba hilja, aga ma saatsin (eirates linnavolikogu määrust) elektroonilise teate vähem kui 7 päeva enne üritust misläbi on meil ideaalne võimalus korraldada registreerimata avalik koosolek (ning ühtlasi juhtida linnavõimu tähelepanu vajadusele kaotada määrusest ajast-arust nõue koosoleku registreerimiseks isiklikult paberiga linnakantseleis käia).

Sõnum võiks olla bännerivastane, aga with a twist – kuna ÄP seisukoht on “kuidagi tuleb ju raha teenida” siis me peaks pakkuma alternatiivi ehk selgitama marketroididele vajadust interneti-reklaami tulemust paremini jälgida ja väärtustada.

Ideid? Arvamusi? Liitujaid?

This entry was posted in Arhiiv, Foorum. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.

6 Comments