toeta Eestimaa Looduse Fondi!

Igat masti “kes ma olen” kettkirjade asemel otsustasin liituda Kristjani üleskutsega toetada Eestimaa Looduse Fondi, sest ka minul puudub hetkel aeg naftareostuse likvideerimisele appiminekuks — mis on eriti piinlik, sest tegemist on rannaga kus olen ise viimased paarkümmend aastat käinud (nimelt on meie suvekodu Alliklepa külas).

Seega, saajaks Eestimaa Looduse Fond ja arveldusarved pankades järgmised:

Hansapangas 221005100292
SEB Eesti Ühispangas 10102001506006
Sampo Pangas 334410900000

ELF kodulehel võib pärast maksmist ka toetajaks registreeruda (ning kellel parasjagu vaba raha pole saab seal toetada ka Mastercardiga :-).

Postitatud rubriiki Arhiiv, Foorum. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
 • Kristjan

  Mastercardi variant mu kaardiga ei toiminud – teatas, et terminali viga.

  • väsind linnupesur

   elfil on selle (e. reostuse likvideerimiseks vajalike vahendite soetuse)jaoks interregi projekt http://www.elfond.ee/alaleht.php?id_kategooria=888&keel=eesti ehksiis eurorahad, ning vabatahtlikud kutsuti omade vahenditega… eitea, miks nüüd veel annetusi nöörima peab?

  • Tinker

   Mul on lindudest sydamest kahju – vaatasin seda värisevat parti telepurgis.
   Aga ma ei suuda toetada reiljani tegemata tööd. Ausalt, lihtsalt ei jagu

 • Viimane veerg

  Mina olen Peeter Marvet (pets@tehnokratt.net). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.