praktiline terviklikkus

Robin ’internetiturundus’ Gurney teavitab, et veel on vaba umbes 20 kohta üritusele nimega E!4 (ehk: Eturundus! 4) mis toimub 27ndal veebruaril ja kus ka mina esinen, sedapuhku siis pealkirja all “Tähelepanumajandus ja kuidas luua evangeliste“. Erinevalt varasematest E!-üritustest on koha kindlustamiseks soovitav maksta 250 raha korralduskulude katteks, sest kohtade ülejäämine tasuta jagamiseks on ebatõenäoline :-)

Siiski: mul on voli jagada välja mõned tasuta kohad. Kui raha on ainus mis tulemist takistab (sõbrapäev neelas kogu raha? Lõuna-Eestist bussiga kohalesõit niigi kallis? oled MTÜ mille patroon ei ole hetkel põllumajandus- või keskkonnaminister?) siis kirjuta mulle (pets-ät-tehnokratt.net) miks tahad ja vaatame, mis teha annab.

Aga sisust — mul on plaanis kokku miksida kaks teemat, tähelepanumajandus ja kliendi-evangelism … või täpsemalt see, kuidas luua kirglikke kasutajaid [workshopi kokkuvõte] ehk creating passionate users, nagu Kathy Sierra õpetab. Sissejuhatuseks võib kuulata minu mullust intekat Kathy’ga [mp3].

Terviklikkuse nimel on siinkohal oluline lisada, et andsin Robinile nõusoleku olla altexi “salanõunik” (ehk, nagu Siim Teller ütleb: olen ise kättpidi sees).

Postitatud rubriiki Arhiiv, Foorum. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.

3 Kommentaarid