inimene hammustas tellerit

Telleri ennustusel on muideks tõsi taga:

Järgmisena – inimene hammustas inimest, Teller töötles fotot valesti, internet jõuab Eestisse, habemega naine kaebas Delfi kohtusse!

Nimelt mõtlesin ma eile koduteel laupäeval ees seisvast Photoshopi-seminarist äripäevnikele, kus ma olen lubanud ‘vastata küsimustele ja tegeleda muude pakiliste pildiprobleemidega’… ning ma tahtsin võtta ette mingi pildi ja proovida sealt hädasid leida, lihtsalt soojenduseks. Telleri mustvalge näpuharjutus jäi ette ning tulemuseks oli vot see: Miks Brightness/Contrast paha on ning mida arvata monitori-värviprofiilist pildi küljes.

Ja loomulikult on siinkohal sobiv võimalus tervitada ka internet 2.0 jõudmist Eesti poliitikasse, ehk Silveri meikar.blogspot.com — seda enam, et kui me kõik tema peale täna lingime on Silveril järgmine nädal oluliselt raskem öelda ‘ah poogen selle ajaveebiga’ :-) Sest oleks ju hea, kui politico’d rohkem transparentsust harrastaksid.

Postitatud rubriiki Arhiiv, Foorum. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet (pets@tehnokratt.net). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)