mitu raha

Ma ise kah mõtlesin selle peale, aga tuntud populaarteadur Marek Tihhonov rehkendas välja:

Ma tahaks korraks veel tagasi pöörduda selle Keskerakonna Riigikogu tööd ja riigieelarve vastuvõttu halvanud venitamistaktika juurde. Väidetavalt maksab üks Riigikogu tööminut 2703 krooni ning iga Keskerakonna poolt võetud 10-minutiline vaheaeg seega 27 030 krooni. Kuna Keskerakond arvas hea olevat eelarve vastuvõtmise takistamiseks võtta ühtekokku 225 10-minutilist vaheaega, siis läks see nõmedus maksumaksjale maksma 6 081 750 krooni (!). Kuna oli juba ette teada, et eelarve võetakse vastu nii või teisiti, läks see raha 100%-liselt vaid Keskerakonna PR-kampaania tarbeks. Mõtlemiskoht.

(tsiteerin sedapuhku terve jupi, kuna permalink puudub… kes tulevikus selle postituse vastu huvi tunneb siis leiab eeldatavasti aasta 2004 nädal 47 arhiivist)

Postitatud rubriiki Arhiiv, Foorum. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet (pets@tehnokratt.net). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)