kolhoosi timukas

Kolhoos (ja ka tehnokratt.net) peaks nüüd oluliselt püstim olema. Mõni päev tagasi oli üle 2300 saidi (vist, ei lugend kokku, kolepalju igal juhul), nüüd ca 930. Enamus vikati ette jäänutest olid kas pikka aega tühajalt ja tegevuseta seisnud või siis tehtud pärast klausli “fännisaidid ja härripotter saavad kinga” püstitamist uute saitide tegemise lehele ning osutusid esmaste tunnuste alusel vikativäärilisteks. Põhjuseks muideks homne ROBOTEX 2004, eelmine aasta oli kolhoosis asuva www.robotex.ee püsivusega probleeme.

Vikat, muideks, jätkub. Ma usun, et jõuda 400-500 saidi peale alla võiks olla täitsa reaalne — ning seejärel saab juba rääkida adkevaatsest töökiirusest ja stabiilsusest. Ja lubada uute saitide tegemist, näiteks ajaveebnikele :-)

Postitatud rubriiki Arhiiv, Foorum. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)