tõde jalule

Ameerika teadlased on avastanud, et raha ei pruugigi olla parimaks heaolu mõõdupuuks: võrreldes Forbese 400 rikkaima ameeriklase nimekirjas olijate rahulolu kuulsate sõnniku-onnides elavate maasaidega jõuti järeldusele, et mõlema grupi hinnang oma heaolulule on enam-vähem sama: Wealth does not create individual happiness and it doesn’t build a strong country, either.

Vaatamata “teadlased on avastanud” sissejuhatusele ülalpool on artikkel ise huvitav, muuhulgas käiakse välja võrdluseks majanduspõhised ja heaolupõhised indikaatorid. Mida tasuks kindlasti meelde jätta.

Postitatud rubriiki Arhiiv, Foorum. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet (pets@tehnokratt.net). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)