aiaiaiai-hullu, igapäev saab nalja

Ja veel tänane uudis: Radiolinja piirab ZEN-kõnekaardi tasuta minutite hulka, eriti meeldib mulle fantaasiaväravaid avav selgitus:

Radiolinja põhjendas sammu vajadusega ennetada kõnede mittesihipärast kasutamist ning võimalikke ülekoormusi.

Niisiis, mida tähendab “kõnede mittesihipärane kasutamine”? Kas kusagil lepingus on punkt, mis loetleb eranditult kõik kõnede sihipärase kasutamise juhtumid või on vähemalt olemas nimekiri sihipäratutest kasutustest? Ja kui raadiosidevahendit kasutatakse sihipäratult, siis kas peaks sellest teavitama ka Sideametit? Minul isiklikult tuleb kuus (ilma Zen’ita) vabalt üle 300 minuti kõneaega mida ma olen siiamaani suht sihipäraseks lugenud…

Postitatud rubriiki Arhiiv, Foorum. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.

2 Kommentaarid

 1. Larko
  Lisatud 7. juuli 2004 kell 10:58 | Püsiviide

  Mittesihipärane kasutamine = arulage lobisemine

 2. Peeter Marvet
  Lisatud 9. juuli 2004 kell 20:30 | Püsiviide

  noh, siis tuleks vist suur osa Riigikogust ära keelata :-)

 • Viimane veerg

  Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

  Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)