Eelmise nädala ajaveebindus…

Eelmise nädala ajaveebinduse jätkuks: minu norimised RSS teemal on vilja kandnud, teller plõksib nüüd vabalt Movable Type abil ja tema kirjatööd on seega kättesaadavad ka minu uudiste-agregaatori jaoks. Vahur “42” katsetas kah RSSi ja ma saan aru, et pärast mõnigast kurtmist on tulemusega rahule jäänud. Või mis.

Muideks, Telleri juures arutelu teemal kui sageli peab blogima. Mina:

Blogimise sagedus on probleemiks seniks, kuniks ei kasutata lugemiseks RSS-agregaatoreid. See kui ma vahel mitu-setu päeva ei arva midagi, on nagu Priidu puhulgi märgiks et (a) mul on hetkel muud teha (b) maailm on igav ja tülgastav koht.

Jube mõnus on olla ajaveebnik ilma kohustuseta midagi deadline’iks valmis kribada. Sest … no pakkuge, et umbes milline % “vanaajakirjanduse” (yess, näe kui hea sõna!) mahust on loodud vajadusest etteantud pindala trükimustaga katta?

Äsja alustanud Polaarkaru on kah lahe.

Ah lugege ise edasi :-)

Postitatud rubriiki Arhiiv. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
 • Larko

  Jääb nõustuda. Näiteks just praegu ei paku mitte kellelegi huvi miski muu kui Iraagi sõda ja koalitsiooni moodustamine. Paraku pole mul just hetkel nendel teemadel midagi peale selle lisada, mis juba veebis näha.

  Ehkki tunnen ajutiselt teemade puudust, ei tähenda see, et ma tulevaste lugude kallal (teistel teemadel) ei töötaks. Need pole lihtsalt veel avaldamiseks valmis. Palun siis kannatust!

 • Kristjan Jansen

  Rebaseonul (Ahto Tanner, Moon Software boss ja Trip.ee kaasautor) ka nüüd RSS: http://www.moonsoftware.com/ahto/rss.asp

 • tfr

  Minul ka tegelikult olemas, kuigi avalikku linki kusagil vist pole: http://tfr.cafe.ee/rss/blog

 • Peeter Marvet

  näe, kirjuta vaid blogosfäärist ja kohe kommenteerivad kõik :-)

  Peab vist siis jätkama, nii saan minagi ükskord kuulsaks.

 • Elvis Kõll

  Blogimise koha pealt oleks selline tehnoloogiline mure.. et operaga blogger.com ei tööta … Eriti hull on asi 7’a versiooniga.

 • Peeter Marvet

  Miks blogger ei tööta? Kas sul on File -> Quick pref all Indentify as Opera või midagi muud?

 • Elvis Kõll

  Indentify as’ iga mängimine tulemusi ei andnud.

  Aga viga on iseenesest selline, et leht on ilusasti olemas küll aga mida ei ole on kast kuhu oma kaunis blog kirja panna. Probleem ei ole ainult minu arvutis, vaid ka mujal kus operaga kokku olen puutunud.

 • Peeter Marvet

  logi bloggerist välja ja sisse tagasi. mina sain just operaga käima. see kast on väiksem ja nirum… aga toimib

 • Larko

  Lugu on täpselt analoogiline Modzillas

 • Elvis Kõll

  Suur tänu Kratt. Peale sisse-välja logimist hakkas asi tõepoolest toimima.

 • Viimane veerg

  Mina olen Peeter Marvet (pets@tehnokratt.net). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.