Pühapäevak toimus

#

Nii, kevadine suurpuhastus peaks siis nüüdseks ühel pool olema — sellest ka veelkordne kolhoos.ee rajalt ärakadumine täna. Hommikul oli 3021 saiti, nüüd on järgi 958 saiti (vahest isegi olulisem on mainida, et kui enne oli nende all kinni 1,2 gigabaiti siis nüüd alla 300 megabaidi). Ära sai koristatud saidid, mis süsteemi hinnangul olid ainult prooviks tehtud.

Ja tundub, et kogu kolhoosindus käib nüüd jälle üsna nobedalt. Või mis?

Postitatud rubriiki Arhiiv, kolhoos.ee. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.

2 Kommentaarid

 1. hiiekas
  Lisatud 28. apr. 2002 kell 20:50 | Püsiviide

  n(k)obedam jah!

 2. Peeter Marvet
  Lisatud 28. apr. 2002 kell 21:16 | Püsiviide

  Jajah, ja mul õnnestus pärast selle uudise kirjutamist endale jalga tulistada nagu paistab — pärast elu ümberkorraldamist jäi NT swapfailiks 2 megabaiti ja tundub, et sellega kaasnevad miskid eriti kummalised nähtused… OK, nüüd on 2 giga swappi, las müdistab. Ükspäev katsun aru saada, mis siis ikkagi toimus.

 • Viimane veerg

  Mina olen Peeter Marvet (pets@tehnokratt.net). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

  Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)