Palm & katkine klaas

#

Juhtus eile selline lugu, et mu pihuatvuti Palm V kukkus kivipõrandale ja kuigi LCD-displei ise jäi terveks läks katki displei ja puutetundliku kihi vahel olev klaas. Uurisin BCS‘ist, et kuidas parandada saab… Vastus? Paranduseks tuleb saata Palm Inglismaale, kust edasi läheb see USAsse — ja maksta 100$, lisaks transa nt DHL puhul 860kr (kindlustus soovi korral 180kr)… eh´k et miinimum ca 2700kr. Selle raha eest saaks juba peaaegu uus Palm m100 osta :-(

Google, aita — kerge otsing annab tulemuseks näiteks sellise koha nagu www.palmscreens.com (pisifirma, kes pakub asendusklaase- ja displeisid “mitte äri, vaid missioonitunde pärast”). Yess, google.com ruulib totaalselt (Palmscreens kah muidugi)! Otsisõnad olid “palm glass replace“.

This entry was posted in Arhiiv, Kiika veebi!. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet (pets@tehnokratt.net). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.