Täna kuku-kratis

Täna ajame edasi eelmisel nädalal juba kõneks olnud tarkvarapiraatluse… või õigem oleks küll öelda et legaalse kasutamise teemat. Nimelt — mis juhtub, kui keegi sinu firma peale kaebab ja politsei otsustab tulla kontrollima sinu arvutite sisu?

Seltsiks on meil Agne Puusaar Divisionist, neil selline hull elamus just seljataga… või — õigupoolest veel mitte päris. Nimelt on politseil aega otsuse tegemiseks kolm kuud, nii et istu muudkui näppudel ja oota arvamust.

Mis on sinu arvamus sellel teemal? Kliki Discuss ja pane kirja!

Postitatud rubriiki Arhiiv, Kiika veebi!. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.

Üks kommentaar

 1. zoe
  Lisatud 20. dets. 2000 kell 09:12 | Püsiviide

  jep hea teema. Kuid mix peavad inimesed teiste peale kaebama ei saa aru.

  Tegelt tahtsin rääkida et kadaka turul on minu jaoks üks teine eesmärk, nimelt käin sealt softi ostmas ja kui see osutub vajalikuks siis leidub ka raha et litsents osta aga mittevajalikud lendavad kohe prügikasti nii sai tehtud ka CorelDraw 9 sest ei olnud lihtsalt vaja seda 8 – 9 upgraidida kuid et osta upgrade katsetamiseks tuleb nagu väga suure summa loovutada.

  Lõpetuseks piraatlus on halb aga nii kaua kui vahele ei jää paistab ilusana…

  Fredi

 • Viimane veerg

  Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

  Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)