LocateGSM.COM

Kui sa tahad testida MPSi ehk mobiiltelefoni asukoha määramist, siis aadressil www.locategsm.com on hetkel väljas EMTi ja Regio testlehekülg. Kasutamine käib nii:

Saada oma mobiiltelefonilt teade numbrile 888 mille sisuks on sõna LOCATE, parool ja e-postiaadress või telefoninumber, kellele teatada sinu lokaliseerimisest.

Näiteks: LOCATE TIBU [email protected] (kukele teatatakse, parool on tibu) või LOCATE TIBU 25123456 (teade läheb SMSiga numbrile 25123456).

Seejärel võib minna lehele http://www.locategsm.com, sisestada numbri ja salasõna ning vaadata, kuskohas telefon sellel hetkel oli.

NB! Kuna tegemist on tasuta demoteenusega, siis ei ole päris 100% garanteeritud, et kaardiserver kogu aeg toimib. Kui käib, võite proovida vaadata näiteks kus oli Pets seda juttu kirjutades: number on 25133142 ja parooliks pets

Postitatud rubriiki Arhiiv. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)