gmail ja imap ja us english

Ma vist tagisin paar päeva tagasi viite sellele, et GMail hakkab lõpuks IMAPi toetama – ja samas enamusel meist ju pole veel seda võimalust näha. Tehes kiire otsingu gmail imap sattusin tühjale lehele, millest samas Google’i cache’s koopia olemas oli… ning sealt ilmnes, et õndsuse saavutamiseks tuleb GMailis keeleks valida US English – misjärel seadistustes “Forwarding and POP” muutub “Forwarding and POP/IMAP“’iks.

(õigupoolest on ka mainitud help-leht tühi vaid siis, kui sul on keeleks midagi muud peale US English’i)

Postitatud rubriiki Arhiiv. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.

2 Kommentaarid

 1. kalev
  Lisatud 1. nov. 2007 kell 23:24 | Püsiviide

  tegelikult nii et kui leiad õpetuse nt. http://mail.google.com/support/bin/answer.py?answer=78799&disablechatbrowsercheck=1
  ja proovid nende järgi piisab ka siis kui on pop forwarding peal

  • Indrek
   Lisatud 2. nov. 2007 kell 10:20 | Püsiviide

   Keelt peab muutma US Englishiks ainult selleks, et IMAP võimalus nähtavale tuleks, pärast IMAP häälestust võib eesti keele tagasi panna, töötab ilusasti.

 • Viimane veerg

  Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

  Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)