kui on igav

Kui teil muud teha ei ole, siis kella 17-18 vahel on kratis seltsiks Aivar Kender (Levira) ja räägime mõistagi digitelevisioonist, mida Aivar on viimased n+1 aastat aretanud ja mis tänaseks on tuntud kui ZUUMtv.

Aga kui see ei huvita, siis proovige Line Rider’it mängida (või vaadake, mis teist andekamad on teinud). Tausta saab lugeda vikipeediast.

Kui väga igav on võib teha supermehe-testi (jajah, mina olen kah Iron Man nagu JK, ja Dave on kah), aga palju huvitavam on otsida üles mõned vanad LPd ja kuulata superkangelaste jõulukuuldemänge.

Postitatud rubriiki Arhiiv, Foorum. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.

2 Kommentaarid

  1. triibu
    Lisatud 2. jaan. 2007 kell 10:57 | Püsiviide

    kahjuks ei saa saadet audioarhiivist kuulata. viimane kättesaadav kuupäev on septembrist 2006!

  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)