saate juurde

Kõigepealt vt 1 postitus allapoole, seal on viide VF loole. Uudise-maigulised teemad on RFID-passi häkkimine ja Mentose pihtasaamine rahvavideondusele, lisaks aga ka seda kuidas samas meediumit veidi lemilt pruugitakse ja millised reaktsioonid kaasnevad (ja mida sellest arvatakse).

Saate teises pooles räägin Armin Kasega Televõrkude kavatsustest hakata pakkuma netti üle elektriliinide.

Täiendet: üks Coke+Mentos maania alustalatest Eepybird’i juures, ning veel üks huvitav variatsioon sarjast don’t-try-at-home.

Postitatud rubriiki Arhiiv, Foorum. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.

2 Kommentaarid

 1. Madis
  Lisatud 8. aug. 2006 kell 02:17 | Püsiviide

  Üks oluline küsimus jäi Televõrkude esindajalt küsimata. Nimelt see, et kuidas nad lahendavad lühilaineraadio segamise probleemi. Vt: http://www.arrl.org/tis/info/HTML/plc/

 2. Armin Kask
  Lisatud 9. aug. 2006 kell 16:00 | Püsiviide

  Selle kohta on meie seadmete tarnija kinnitanud, et see võimsus, mis juhtmesse pannakse on niivõrd väike, et see ei sega raadio sidet.

 • Viimane veerg

  Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

  Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)