humankind vs delfi

Mart proovis jätta kommentaari EE intervjuule delfikatega, aga seda ei peetud piisavalt adekvaatseks (reegel nr 1: ära kunagi ütle ajakirjanikule, et ta on võhik; ta kas teab seda isegi ja põeb ilgelt või siis on tal jumala pojj; see on muidugi minu kui põdeva võhiku arvamus :-) ning niisiis oli ta sunnitud kasutama omaenda ajaveebi: Teeme Uut Meediat. Mis on igati tore, sest ma poleks seda eladeski Ekspressist märganud kuna nende kommentaaride RSS mul ei käi. Ja kindlasti nägi Mart oma blogipostitusega ka rohkem vaeva ning pöörab nüüd rohkem tähelepanu tema juures kommenteerijatega suhtlemisele.

Ja ma viitan Mardi postitusele lihtsalt selleks, et oleks alust tsiteerida teda kommenteerinud Siimu:

Ma olen kindel, et enesetsensuur – ma pean vaatama, mis ma kirjutan, muidu teised vaatavad, et ma olen tropp – lahendaks 95% probleemidest.

Jahusin mõned päevad tagasi anonüümsusest, pseudonüümsusest ja reputatsioonist… Siim ütleb täpselt sama, aga inimestele arusaadavas keeles. Aitäh!

Postitatud rubriiki Arhiiv, Foorum. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)