teeme repsepappi

Võib märkida, et ma eladeski ei viita Hankewitzi ajaveebile. Aga vot täna viitan (tänu Merlisele, kelle pole kah sedapuhku midagi lisada, aga keda ma muidu hoolsalt jälgin). Sten tsiteerib kah neid kellega tal üldiselt eriti head suhted ei ole, seega nagu eriti kohane case :-) Ja küsimus laiale ringile: mida Ref on veel nõus tegema eesmärgiga mitteärritada koalitsioonipartnerit? Kas Ansip läheks Kroonika ajakirjaniku ja Repsiga piimavanni, kui Kesknädala lugejad seda sooviksid?

Postitatud rubriiki Arhiiv, Foorum. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.

Üks kommentaar

  1. Marko
    Lisatud 15. sept. 2005 kell 15:23 | Püsiviide

    Ansip-käpiknuku läheb ja teeb mida kästakse, sealhulgas piimavannide võtmine jne. Loodaks vaid, et üsna pea ka käsk avalikus kohas esinemise õppimiseks tuleb.

  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)