riki-trikimaa?

Huvitav, kas lugupeetud hr peaministri PR-nõunikud ei arva, et:

… kõlavad kõrvuti veidi kummaliselt? “Mu kaitseminister on veidi tasakaalutu, aga vahest tuleb mõistusele. Küllap tahtis tegelt Laarile ja Partsile äsada aga noh, kirjainimeste värk, läks leelotamiseks ja nüüd mõned mõistavad veidi valesti”. Need AKs jooksnud hr peaministri kommentaarid kõlasid kah suht segaselt, keegi PR-tiimist vist ei mõeld, et JJ saab neid stuudiokülalisena kommenteerida… Runaway copywriter?

Täiendet: käesolev arvamus ei ole kuidagi seotud Eriku omaga, ma lugesin Protsessi hetk pärast enda oma postitamist. Aga … seems we do have a runaway pr department here

Postitatud rubriiki Arhiiv, Foorum. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)