võitlus lollusega uuel tasemel

Tuleb välja, et linna äkk-plakatiseerimise taga on NPNK, mis muuhulgas on seadnud eesmärgiks võitlemise lolluse ja noori alandavate reklaamidega. EPL kirjutab pikemalt. Saatsid 13ndal linnavalitsusele Kolme Banaani Lepingu kus lubasid turvalisel viisil vastuse saamiseks ühendust võtta… aga tekitasid mõne linnaametniku ajus nähtavasti lühise. Selle oleks pidanud saatma kommunikatsiooni-, mitte kommunaalosakonnale :-)

Muideks, mu mobiilile helistas eile miski tädi, ütles et on 1188 ja soovib täpsustada Tehnokratt MTÜ andmeid. Seletasin, et reaalset aadressi ei ole, ainult www.tehnokratt.net. Ja et tegevusala on “vaba mõtlemise arendamine”. Peaks ükspäev helistama 1188’te ja uurima, mida nad pakuvad kui ma otsin infot vaba mõtlemise arendajate kohta :-) Veebist ei leia… ja nende otsimootoris on miski bugi, kui teha selline märksõnaotsing siis näidatakse seitset firmat mis sobivad märksõna poolest, aga listi üleval-all on navigeerimisnupud justnagu kuvataks kõik 25 märksõna või nime järgi leitud firmat.

Postitatud rubriiki Arhiiv, Foorum. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)