paindlik progemine?

Saates/podcastis tegin juttu ja mängisin ette mõned ettekandejupid agile development ideoloogiast, ühtlasi vihjates et minu “ärgas arendus” pole kaugeltki parim tõlge. Martin Vahi kirjutab nii:

Mina pakun, huupi, välja: “paindlik programmeerimine”

Põhjus, miks ma development-i programmeerimiseks tõlkisin, seisneb
selles, et eesti keeles mõeldakse programmeerimise all
laiemat protsessi kui kodeerimist.

Põjus, miks ma “agile” “paindlikuks” tõlkisin, seisneb lihtsalt
selles, et vastavaid taskuhäälinguid kuulates tekkis mul ajus
mingi kiiks, mis sellise sõna keele tõi. :)

Nii, järgmine pakkumine paluks?

Jamuideks, eilsele kordusele lisatud Tech Nation’i juurde sai välja käidud, et kes leiab itconversations.com alt midagi mis vääriks samuti õhtul KUKUs ettemängimist (olgu siis 15-20 minutine jupp või sobiliku pikkusega osa mõnest pikemast ettekandest) — antagu palun teada. Käin välja ühe MAKE-ajakirja esmanumbri parimale pakkujale…

Postitatud rubriiki Arhiiv, Foorum. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)