eDem seminar ega.ee’lt

7-8 aprill korraldab ega.ee (Avatud Eesti Fondi finantseerimisel) pooleteistpäevase seminari e-Demokraatia võimalused ja väljakutsed Eestis. Oluline on seejuures tõik, et tegemist EI OLE plaaniga kiita TOMi, eHääletust ja virtuaalvalitsust vaid katsega avardada osalejate arusaamist eDem olemusest ja toimimiseks vajalikust. Üritus on avatud osaledasoovijatele … ning oleks vist kohane lisada, et nii kuulamiseks kui rääkimiseks.

NBNBNB: Kui sul on oluline point mida sooviksid ettekanda (või idee temaatiliste “rühmatööde” sisustamiseks, või point mida ise ette kanda ei oska aga tahaksid ilmtingimata kuulata), siis leiad seminari lehelt Liia Hänni e-posti ning eksperimendina eDem võimalikkuse ja viljakuse vallas on praegune kava kuulutatud mitte-lõplikuks. Näiteks mina kauplesin Telleri panema kokku ülevaadet ajaveebinduse poliitmõjudest ning Wolli rääkima avaliku teabe kasutusmugavuse tõstmisest. Vrd ntx lnr blg’s oleva varasema kavaga :-) Kui sa mingil põhjusel Liiale ei saa või taha kirjutada, siis kirjuta mulle (või kirjuta oma ajaveebi ja saada mulle/Liiale link).

Postitatud rubriiki Arhiiv, Foorum. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)