ai-ai-hullu

Postimees: Tallinn nõuab Prussakovi-ühingult raha tagasi kohtu kaudu. Ilmneb, et juba 12ndal oktoobril on Postimees kirjutanud, et Kommunaalamet kavatseb MTÜ’lt raha sisse nõuda kuna laenutuspunktid ei töötanud oktoobri lõpuni ning rattaid värviti punaseks lubatust vähem.

Siinkohal võiks olla huvitav lisada, et kaheksandal oktoobril ühel koolitusel (jah ma tean et link viitab juba teisele kuupäevale) sattusin tooma oma loengu käigus esile erinevuse “vertikaalsete huvidega” nutikate rahvamasside ja parteide vahel. Partiega saab minna kompromissile (“jätame tuumajaamad veel paariks aastaks käiku aga kogume rohkem vanapaberit”), nutikate massidega mitte, sest need on sageli organiseerunud ühe väga konkreetse eesmärgi nimel. Ma tõin konkreetseks näiteks Prussakovi-ühingu, mis ei tee koostööd mitte kesk-reformiga, vaid hetkel rattsõbralikuima seltskonnaga. Neil puudub selles mõttes lojaalsus.

Äkki oli sitt näide? Vabandan …

Postitatud rubriiki Arhiiv, Foorum. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)