mis loeb

Wired’ist lugu The Long Tail väärib lugemist — kuidas Amazoni effekt aitab unustusse vajunud raamatutel bestselleriks tõusta ning mida see kõik musabisnesele võiks tähendada.

Jamuideks, eel-arvustajatelt väga hea hinnangu saanud Team America (loe bOingbOing, AIC) on esialgsetel andmetel esimest korda Eestis nähtav PÖFFil — nagu vihjab Lauri Kaare MPDE’st.

Saate vahele mängime musa mis leitud Fluxblog’ist — alustuseks vahest Stazi “Love Is Lethal”, keskele Sandra Lou “Le Banana Split” ning lõpetuseks jääb tiksuma Bugz In The Attic “Booty (La La)”. Ja kellele see valik ei sobi, saadab järgmiseks saateks paremad lingid :-P (and in case Matthew discovers the referer link: I’m just playing some songs found from Fluxblog on my Tehnokratt programme on KUKU radio in Estonia).

Postitatud rubriiki Arhiiv, Foorum. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)