Mõni päev tagasi joo…

Mõni päev tagasi jooksis ka Eesti meediast (meenuvad Minut ja EPL) läbi uudis kadumakippuvatest SMSidest. Nagu ilmneb, on olemas ka firma, mis nimetatud uudisest kasu tahab lõigata … ja mis ise ka uudise aluseks oleva uurimuse taga on: Keynote. Wired kirjutab loo taustast: A Study in Guerrilla Marketing. John Robb arutab edasi mis võiks panna telekommifirmad teenuse kvaliteeti tõstma.

Kuidas aga selliseid (ja teisi) tõmbekaid avastada? Nähtavasti on lihtsaim lahendus uurida Google abil välja, kes võiks uudisest huvitatud olla. Päris hea näide sellel alal on seoses ühe erinevates USA lehtedes erinevate nimede alla avaldatud lugejakirja lugu: Astroturf demonstrating genuine leadership.

Postitatud rubriiki Arhiiv. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)