Veel kommunaalküsimusi

#

Kuulaks vahelduseks sisehäält kah: “Rahune Pets, ole normaalne, võta üks külm õlu ja tunne ennast mõnusalt…”

No näe, ikka ei õnnestu — eilsele heaMajanaaber.kolhoos teemale sündis õhtul siiski järg, sest meie juures käis Minu Vara müügimees pakkumas haldusteenust senisest kõrgema hinnaga. Hind hinnaks (ega siis tema ei teadnud, et see kõrgem on: selleks oleks ju pidanud tutvuma maja kohta käiva infoga mis mõistagi mingite Nõmme pensiokate juurde minnes asjatu vaev, nagu enne või määrimist nuga teritada), tuleb välja, et neil pole kombeks majarahvale pakkuda kirjalikku lepingut, kus muuhulgas oleksid kirjas majavalitseja kohustused ja mis on see mõjuv põhjus, mis lubaks meil enne 5 aastat lepingut katkestada. Ja pakutava haldusteenuse täpsem spetsifikatsioon kui sõna “haldusteenus” oli kah vist esimene kord kuuldud soov. Ehk kokkuvõtteks:

[…] kui spagetid ennast kah sama hästi puntrasse keeraksid kui Minu Vara müügimees, siis ei oleks nendega toimetulekuks vaja lusikat, kahvlit ja peent keerutamist.

Loe lähemalt ja räägi ka oma kogemustest haldus-valitsusfirmadega.

Postitatud rubriiki Arhiiv, Foorum. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)