Wow, Xboxi peal jookseb…

Wow, Xboxi peal jookseb nüüd siis Linux Mandrake 9.0: Xbox version of Linux finished. Tõeliselt superlahe projekt mille tulemuseks olev olulisim “toode” on nähtavasti mitte installeeruv Linux vaid pigem tõestamine, et see kõik on õnneks veel legaalselt võimalik.

Loe edasi näiteks selle kohta, kuidas kõvaketta-lukustus 13ndal ja reedel lahti saadi (PDF, suht tehniline aga nauditav) … kasutades igati legaalset matemaatilist mõtlemist. Tõsi küll, õigem oleks öelda “hetkel legaalset”, sest Hollywood tahaks sellisel teoreemitõestamise meetodil probleemide lahendamise lihtsalt ära keelata.

Postitatud rubriiki Arhiiv. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)