Lisaks allpool olevale valimiste…

Lisaks allpool olevale valimiste-potjomkinile veel üks, sedapuhku Microsofti-teemaline: pealkirja all Confessions of a Mac to PC convert kirjutab (nimetu, aga nähtavasti juuresoleval pildil kujutatud) autor: After eight years as a Macintosh owner, I switched to a PC with Windows XP and Office XP. Why? It’s about more and better… Paraku tuleb Slashdot’i lugedes ilmsiks, et nimetu autor on lisaks ka näotu: tegemist on pildiga pildipangast.

Dave on ScriptigNews’i lugejate kaasabil ajaloo tarbeks talletanud ka nüüdseks MS veebist kadunud lehe enda: screen shot, HTML ja mõistagi Google’i cache. Ehhh …. [via Scripting News]

Lisaks: TheReg arvab asjast niimoodi — MS pulls fake Mac-to-Windows testimonial. Monkey see, monkey get wrong

Postitatud rubriiki Arhiiv, Foorum. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)