Palladium, TCPA jms

Tundub, et sedapuhku lähevad mõlemad saatepooled rohkem nagu uudiste nahka. No mis siis parata. Aga alustuseks paar linki (minut.ee vahendusel) eelmise nädala TCPA/Palladium teema jätkuks:

Edasi — saate esimeses pooles (1033) katsume ühendust saada Sarvikuga meie Barcelona-stuudios (käimas on nimelt TechEd) ja stuudios on seltsiks Veljo “wifi” Haamer kes just käis USAs sealse traadita eluga tutvumas (muideks, vaata: warchalking ja warchalking cartoons). Ja tasuks mitte-ära-unustada ka muid häid tasuta asju, nagu näiteks meie varastatud.kolhoos ja kino.kolhoos.

Ahjah, ja loomulikult nipernaadi.kolhoos ja cc.kolhoos!

Teises pooles ehk 1233 räägiks veidi m-teenustest (kuigi ma pean tunnistama, et nendest miskipärast täna eriti rääkida ei taheta), ja siis jäi mulle silma veel üks uudis minutist — nimelt ET muudab ADSL pakette alates 01.08.2002: ET vahetab vanad ADSL-id välja (hmm, mõned kommenteerijad kardavad, et äkki on ETl see mõttes: A Dispute Over Wireless Networks).

Ja muud lugemist:

Postitatud rubriiki Arhiiv. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)