Palm & katkine klaas

#

Juhtus eile selline lugu, et mu pihuatvuti Palm V kukkus kivipõrandale ja kuigi LCD-displei ise jäi terveks läks katki displei ja puutetundliku kihi vahel olev klaas. Uurisin BCS’ist, et kuidas parandada saab… Vastus? Paranduseks tuleb saata Palm Inglismaale, kust edasi läheb see USAsse — ja maksta 100$, lisaks transa nt DHL puhul 860kr (kindlustus soovi korral 180kr)… eh´k et miinimum ca 2700kr. Selle raha eest saaks juba peaaegu uus Palm m100 osta :-(

Google, aita — kerge otsing annab tulemuseks näiteks sellise koha nagu www.palmscreens.com (pisifirma, kes pakub asendusklaase- ja displeisid “mitte äri, vaid missioonitunde pärast”). Yess, google.com ruulib totaalselt (Palmscreens kah muidugi)! Otsisõnad olid “palm glass replace“.

Postitatud rubriiki Arhiiv, Kiika veebi!. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet (pets@tehnokratt.net). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)