Consumer Electronics Show & MS

#

Lisaks MacWorldile on toimumas aga teinegi üritus — nimelt Consumer Electronics Show Las Vegases, kus keegi Bill Gates pikemalt tutvustas MS kavatsusi sinu elutoa vallutamisel.

Teemal “aga me just sellest rääkisimegi” võiks ettepoole tuua Mira mille rakenduse kohta Infoworld kenasti ütleb: Have monitor, will travel. Lühidalt: tegemist on traadita LANis toimiva portatiivse terminalikliendiga (nt Viewsonic’ul valmimas AirPanel 150, hetkel olemas ViewPad 1000) ehk maakeeli öeldes võid sa oma koduarvuti jätta kuhugi kappi surisema ja võtta voodisse lugemiseks (või teleka vaatamiseks) kaasa ainult displei. St täpsemalt terminali-kliendi (mis loodetavasti tõesti õhuke on).

Muideks, Have spacesuit, will travel oli ühe ammuse Robert Heinlein’i raamatu pealkiri.

Postitatud rubriiki Arhiiv, Foorum. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)