Geopeitus & copyright

#

Slashdotis teemaks geopeitus: Jeremy Irish, kellele kuulub geocaching.com, maadleb Buxley saidiga, mis näitab oma kaartidel aarete asukohtasid (hetkel kannatab /.-effekti all ehk totaalselt umbes). Põhjuseks (c)-vaidlus aardekoordinaatide osas — siit leiad jutuks oleva kirjavahetuse, siit abiks tausta geopeituse ajaloo kohta. Muideks, just sellel nädalavahetusel sai maha pandud teine Tehnokrattide aare, sedapuhku Kõrvemaale.

Postitatud rubriiki Arhiiv, Science, not fiction. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)