Täiesti illegaalne algarv

#

K5 ja /. raporteerivad, et keegi Phil Carmody on avastanud algarvu, mis heksaks (ehk kuueteistkümnendsüsteemi) konverdituna annab tulemuseks gzip’itud DeCSSi (ehk programmi DVDde lahtikodeerimiseks). Küllap toimus “avastus” siiski vastupidises järjekorras, aga tühja sest. Omaette küsimus muidugi, mis see annab — peale selle, et meil on olemas nüüd täiesti illegaalne algarv… Päris lõbus arutelu igal juhul, just sobiv pühapäeva õhtuks ja esmaspäeva hommikuks kah.

Kuivõrd algne sait kannatab nn Slashdot effect’i all (ehk on ülekoormuse all nähatvasti juba suitsema läinud), siis ei jää teil muud ülekui Slashdot’ist (või Kuro5hin’ist) edasi lugeda.

Postitatud rubriiki Arhiiv, Kiika veebi!. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)