E-poodide häkkimisest…

#

Suureks üllatuseks loen, et hulk e-poode kasutab softi, mis lubab vähegi kirjaoskajal inimesel muuta ostetava kauba hinda: Tag – You’re Hit. Lihtsuse mõttes ei võeta lõplikku hinda mitte andmebaasist, vaid kasutatakse seda mis on kasutaja arvutisse saadetud formil! Ei voi olla totta! Aga paistab, et on.

Loe ka Form Tampering Vulnerabilities in Several Web-Based Shopping Cart Applications. Ja probleem pole seejuures sugugi mitte eila avastatud.

Postitatud rubriiki Arhiiv, Kiika veebi!. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet (pets@tehnokratt.net). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)