Osad Brainbenchi testid tasulised alates 01.03.2001

#

Oleme paaris saates maininud Brainbenchi ehk seni (ca 2 aastat) täiesti tasuta toiminud teenust, kus saab oma teadmisi testida ehk ennast sertifitseerida (muideks, seal on nüüd ka valmis saanud täiskomplekt arvutigraafika-alaseid teste!).

Alates 20.01.2001 on olnud tasuline nende käest paberil tunnistuse saamine ($7,95), 01.03.2001 läheb tasuliseks ($19,95, sisaldab paber-sertifikaadi) ka osa teste.

Kui sa veel ei ole ennast tõestanud, tee seda nüüd ja kohe!

Postitatud rubriiki Arhiiv, Kiika veebi!. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet (pets@tehnokratt.net). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)