Täna Kukus

Sedapuhku kaks mõnes mõttes sarnast lugu. Alustuseks selline: koolipoiss kopeeris kooli veebi ’igaks juhuks’ ka teise serverisse (aga tegi igaks juhuks ka mõned pisikesed muudatused, seejuures suhteliselt süütud sellised). Aga lärm mis sugune — ja esimesel nõudmisel keeras tasuta teenusepakkuja nimetet kodulehe kinni. Ehk et — kus on siin õiglus?

Teine lugu pärineb aga eelmisest nädalast, kui keegi Georg M. Luhaäär saatis laiali pressiteate, milles selgitas kuidas Webmedia serverid on ebaturvalised… Konkurendi laim? Omade posite promoettevõtmine? Igal juhul on aga tõde see, et välismaailm avaldab pidevalt survet serveritele, ja sageli ei ole need sugugi nii turvalised kui see nende tervisele hea oleks. Kommenteerib Ahto Reinaru. Loe lisaks:

Postitatud rubriiki Arhiiv, Tehnokratt!. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)