PDF Creator tasuta!

Ahti Kaskpeit kirjutab:

Tahan viidata ühele rõõmsale uudisele PDFi kohta. Nimelt on nüüd võimalik saada 5D PDF Ceatorit NikNak TASUTA. Seda pakub www.ctrlp.com. Varem (u. kaks aastat tagasi) rääkis Pets mulle sellest aga siis maksis see u. 100 USD. Nüüd aga saab seda www.ctrlp.com leheküljelt tasuta.

Tõesti-tõesti, PDF Creator on täiesti arvessevõetav alternatiiv Adobe Acrobatile ja peaks olema ka lihtsam kasutada-installida kui GhostScript.

Ülaltoodu ei tähenda aga siiski, et programm üleüldse tasuta oleks, tegemist on www.ctrlp.com sooviga endale registreerunud kasutajate baasi saada ja nad on endale vist lihtsalt supersuure litsentsi hankinud — aga ma ei näe ka ühtegi põhjust, miks ma ei tohiks kõigile soovitada sealt omale registreeritud PDF Creator hankida ;-) Andke aga tuld kuniks tasuta saab!

  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet (pets@tehnokratt.net). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)