Korduma kippuvad teemad foorumis

Meie foorumis kipub rida teemasid korduma — Disk Defragmenter ei saa tööga hakkama, kusagilt tõmmatud film ei mängi, ADSL vajab jagamist jne. Nähtavasti ei aita muu, kui koguda korduvad teemad kokku ja panna siia vastavad viited välja.

Kodukord on selline: kui sulle hakkab mõne küsimuse kordumine pinda käima, siis tee foorumi alla üks uusi kiri ja kogu sinna kokku viited teema varasematele käsitlustele foorumis (ja miks ka mitte mujalt) näiteks nii. Mina seepeale “edutan” sinu tehtud kollektsiooni veidi (lingin siit lehelt, tekitan lihtsa aadressi tüüpi www.tehnorkatt.net/divx, panen vasakusse tulpa viite jne). Sinule jääb loomulikult endiselt õigus oma teksti parandada-täiendada. Vot nii. Kui tahad lisada midagi kellegi teise loodud nimekirja, siis pane kas kommentaar sappa või saada algatajala e-posti.

Üks kommentaar

 1. bruno
  Lisatud 7. veebr. 2002 kell 02:00 | Püsiviide

  kuhu “kuidas kodulehte teha” jäi:))?

  edu

 • Viimane veerg

  Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

  Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)