võimalused ja riskid

Mulle kampaaniad ei meeldi, aga BC edastab ühe kuulutuse ja visates pilgu korraks esinejate listile (alustuseks Ostrat ja Koppel) väidan, et sellest tasuta pakkumisest kinnihaaramine ei tee kellelegi patendi-kaubamärgi-jne teemaga mingitki otsa pidi kokkupuutuvale paha.

Võimalused ja riskid intellektuaalomandi kaitsmisel
(30. oktoober kell 9-17 Meriton Grand Hotell Tallinna konverentsikeskuses, regamine seminarid-ät-epa.ee – kohtade arv piiratud!).

Postitatud rubriiki Arhiiv. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.

Üks kommentaar

 1. x
  Lisatud 24. okt. 2007 kell 13:30 | Püsiviide

  Tegu näib olevat puhtalt reklaam-üritusega, kus relvatootjad reklaamivad, kui head ja kasulikud ikka relvad on. Mart-Enn Kppeli seisukohta ja avameelsust ning faktide “mitte-väänamist” saime ju tarkvarapatentide üle hääletamise paiku küll ja küll näha, a la tema seisukoht on selgelt tema enda kasuks kallutatud, sõltumata patenditavast tootest.

  Mida rohkem patenditakse kõike seda, mis elab, kõnnib, lendab, roomab, seda paremini Koppel-isugustel hakkab äriliselt minema.

 • Viimane veerg

  Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

  Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)