kõik lingid ühes postituses toob teieni teller

Nii, kes mul siis veel viitamata on? Siim Teller on võtnud kokku portsu teemassepuutuvaid linke (seejuures asjakohase soovitusega vaadata kindlasti ka nende juures olevaid kommentaare) ning ei hakka seda siis siinkohal kordama. Aga tsitaat ja kommentaar kah:

Eestis pole liiga palju reklaamiostjaid, kellel on kasutaja suunata
keskkonda, kus ta peaks kohe mingi sammu astuma – ennast registreerima,
midagi ostma, tellima, andmed jätma.

Tõepoolest. Aga vaatame korra konkreetsest ostutehingust ja neist tavalistest marketinginõksudest nagu postilistid jne kaugemale ja küsime kuidas saavutada seda, et minu olemasolu sulle vähemalt meelde jääks? Et sa minu veebilehe omale bookmarks’i või favoriitidesse (või del.icio.us’i lingipilve) salvestaksid ning tagasi tuleksid, kui aeg ostmiseks küps?

Postitatud rubriiki Arhiiv, Foorum. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)