lux eesti: ime seda

doc on minutis nii lahe olnud ja väga olulise lingi provaidinud. Paraku ma just paar päeva tagasi saatsin järjekordse Lux Eesti üsna pikalt etendades meeldejäänud osa anti-skriptist, ennekõike nõudes ülemuse nime ja telefoninumbrit (Armin, numbrit helistaja öelda ei osanud aga pärast teatavat pinnimist andis Arminile üle) ning siis paludes ennast igaveseks nende listist eemaldada.

Postitatud rubriiki Arhiiv, Foorum. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.

Üks kommentaar

  1. Larko
    Lisatud 25. aug. 2006 kell 04:50 | Püsiviide

    Seda lugedes taastub meelde, mispärast ma otsustasin pool aastat tagasi telefoni kasutamisest loobuda. Pole sel ajal ühtegi korda sellisesse olukorda sattunud, et endal oleks olnud tingimata vaja helistada. Seevastu kurdavad mitmed inimesed, et mulle ei saa helistada. Enamasti just need, kelle kõnesid mitte mingil juhul ei soovi. :-)

  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)