täna õhtul

Täna kell 18 olen ma TTÜ audikas VII-131, sest TTÜ IT-teaduskonna üliõpilasnõukogu korraldab loengusarja “Silmad lahti” ja palus mind esinema vabalt valitud teemal. Minu vastus läks tookord selline:

Avatud mõtlemine ei ole see, kui mina jt midagi südamelähedast räägime. Me peaks saama tudengid rääkima.

Ütle kas meil annaks kuidagi leida miski 4-5 tegelast kellel oleks oma sõnum? Ma võiks panna mingi üldise suuna, milleks oleks laias laastus sotsiaalsed tehnoloogiad (kuidas teha delfi või rate mis ei edendaks vihkamist, kuidas teha X firmale veebis “kliendiüritus” tüüpi saada foto või pane üles oma garaazhibändi lugu mis ei langeks kildkondliku spämm-hääletuse ohvriks).

Ahjah, asja formaat oleks unconference (otsi seletust googlist).

Formaalselt on pealkiri: “Kuidas teha rate, mis ei edendaks vihkamist”. Aga sisuliselt soovitaksin ma pigem lugeda läbi need 2 linki, mis ei anna küll otsest vastust, ent aitavad häälestuda lainele:

Tegin eile katsetust IT Kolledzhi tehnosuhtluse esmakursuslaste peal, meil tekkis päris lahe vestlus. Ja mind väga huvitaks unconference’i formaadi testimine.

Postitatud rubriiki Arhiiv, Foorum. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)