viva le Toomas Toots!

15 Prantsusmaa meediaväljaannet (teiste hulgas Le Monde, Le Figaro jpt) on ühinenud “online-liiduks” GESTE ning otsustanud kasutusele võtta ühis-bränditud RSS-lugeja mis põhineb vaba-tarkvaralisel Eesti-maisel Toomas-Tootsi-loodud ja Postimehe-poolt-omal-ajal-toetatud Feedreader’il! Ah jaa, mina olen kah Feedreaderi fänn, kunagi minnes Amsterdami Scripting News’i sõprade õhtusöögile lasin Kika‘l disainida T-särgi, millest on isegi pilt olemas Andrea blogis :-)

Täiendet: BC lingib kajastusele ning väidab, et eraldiseivasl RSS-lugejal puudub tulevik. Krt seda teab, mul on näiteks arvutis palju monofunktsionaalseid rakendusi. Lihtsalt selleks, et saaksin neid sobivas koguses välja lülitada, kui parasjagu segama hakkavad.

[ via Micropersuasion, via Paidcontent ]

Postitatud rubriiki Arhiiv, Foorum. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.

Üks kommentaar

 1. Cougar
  Lisatud 9. juuni 2005 kell 14:43 | Püsiviide

  Nojah, minu jaoks on selle toreda tüki kasutamisel takistuseks nõutava
  operatsioonisüsteemi puudumine. Linux-laadsete alla soovitan ise liferea (http://liferea.sourceforge.net/) nimelist
  tükki.

 • Viimane veerg

  Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

  Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)