saate saateks jms

Tänane saade oli Indrek Looga Norbyst — ehk sellest firmast, milleks on saanud mh Voicenet, EWN, Vemis, Linking jpt mitte-väga-suured operaatorid. Indrek vihjas saates, et kõige raskem on leida nutikaid inimesi tööle (kui Indrek mulle helistab siis tõenäoliselt on tal “kaks asja”, üks neist kindlasti “ega ma tea kedagi kes tööd otsiks”). Konkreetseid rakendusi on igasuguseid, sest nii traadita kui traadiga võrgu ehitus käib üle Eesti. Kuna Indrek saates vihjas et ta annaks huvilistele oma numbri siis … see on 56 238 506, Indrek Loo :-)

Täiendet: siia sobib ideaalselt lugemiseks TheReg’i esmaspäevane lugu Revenge of the SIP, juttu nii Pingtel’ist kui Asteriskist, loos sabast leiab veel linke VoIP-artiklitele lähiminevikust.

Ja olgu “tasakaalustatud info edastamise” huvides öeldud, et ka Skype otsib töötajaid :-) Täiendet: teine valik Skype töötegija-vajadustest.

Muudest asjadest:

Postitatud rubriiki Arhiiv, Foorum. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)