mindmapindus

Selle nädala Tehnokrati podcast / raadiosaade (kirjas kui 2005-03-12, eetripäeva järgi) keerleb mindmapi ehk mõttekaardi ümber, seltsiks Kristjan Otsmann EAS’ist, Signe Israel Sampo Pangast ja Kaido Irval Mind 4 Mind’ist. Kristjan kasutab, Signe kasutab ja koolitab, Kaido jaoks on mindmapi kasutamine/koolitus/müük tööks saanud.

Alljärgnevalt Kristjani soovitused edasilugemiseks ja link vabale tagavarale mida alustuseks proovida, loomulikult leiab inffi ja viiteid (mh Signe ja Kaido tutvustused mindmap’inda) www.mind4mind.ee, sealt ka tasulise tarkvara (Mindmanager) prooviversiooni. Saates mainin ka üht Terry Fisheri ettekannet, see on muideks netis täitsa vaadatav IT Kolledzi avalike loengute arhiivist.

FreeMind (vaba tarkvara):

Sissejuhatus mõttekaardistamisse (eesti keeles):

Sissejuhatus mõttekaardistamisse (inglise keeles):

Mõttekaart ja projektijuhtimine:

Edasist lugemist:

Postitatud rubriiki Arhiiv, Foorum. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)